Tesisin Villa ya da Süit odalarında konaklamayı tercih eden misafirler Exclusive Paket dahilinde Executive Club Lounge’dan yararlanma hakkına sahip oluyorlar. Daha fazla mahremiyet ve kişiye özel servis isteyen misafirler için hizmet veren Executive Club Lounge, 8. katta bulunuyor ve koyun muhteşem manzarasına açılıyor. Club Lounge’da sürpriz hediyelerle gerçekleştirilen özel karşılama ve giriş işlemleri; günün çeşitli saatlerinde ikram olarak sunulan atıştırmalıklar ve içecekler, kişiye özel tatil ve danışma hizmetleri sunuyor.

Koleksiyon kitaplardan ve uluslararası dergilerden oluşan kütüphane ve televizyon odası ve tüm misafirlerin kullanımına açık olan press reader uygulaması Club Lounge misafirlerinin konaklamasını unutulmaz kılacak ayrıcalıklar olarak öne çıkıyor.

Executive Club Lounge’da çay, kahve, meyve suları ve yerel alkolsüz içecekler gün boyunca; bazı ithal alkollü içkiler ve yerel şaraplar ise günün belirli saatlerinde ücretsiz olarak servis ediliyor. Otelde bulunan beş plajdan biri olan “Executive Beach”, Executive Club Lounge misafirleri için özel olarak tasarlanmış olup, plajdan yalnızca Villa ve Süit oda misafirleri faydalanabiliyor. Plajda bulunan kişiye özel cabanaların altısı, içlerinde jakuzi bulunan özel bir tasarıma sahip. Tüm cabanalar için rezervasyon gerekiyor. Rezervasyon otele giriş işlemleri sırasında cabanaların müsaitlik durumuna göre gerçekleştiriliyor.

Executive Club Lounge misafirlerine ayrıca Caravelle, Crafter VIP araçları ile yapılacak transferlerde %10 indirim sağlanıyor.

** Executive Club ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen misafirlerin gecelik kişi başı ek bir ücret ödemeleri gerekiyor. Exclusive Paket rezervasyonları otele giriş işlemleri sırasında otelin müsaitlik durumuna göre gerçekleştirilebiliyor.

Tesisin 193 oda ve suit +1 villası bulunuyor.

GENEL

ODALAR

AKTIVITE