Tesis

Dabaklar Otel’de 1 Adet Açık Havuz, Çocuk Havuzu, Çamaşırhane, Emanet Kasa, Jeneratör, Tv Odası, Cafe & Bar, Doktor, Kuru Temizleme, Oda Servisi, Sauna, Uyandırma Servisi, Otopark, Türk Hamamı ve Kablosuz İnternet Gibi Hizmetler Sunulmaktadır.

Oda

Tesiste Toplam 81 Oda Bulunmaktadır. Tüm Odalarında Klima (Sıcak-Soğuk), Televizyon, Minibar, Direkt Telefon, Makjaj Aynası, Banyo Telefonu Bulunan Otelde Ayrıca Saç Kurutma Makinası, Emanet Kasa, Balkon ve Hijyenik Duşakabinde Bulunur. Tabanlar Antibakteriyal ve Hijyenik Vinyl İle Kaplı Olan Otelde Tüm Odalar Şehir Manzaralıdır.

Havuz & Plaj

1 Adet Açık Havuz , Çocuk Havuzu Bulunmaktadır. Halk Plajı Kullanılmaktadır.

Ücretli Aktiviteler

Otelin Hamam, Sauna, Kasa Gibi Hizmetlerinden Ücretli Olarak Yararlanabildiğiniz gibi Minibarda Bulunan İçkiler ve Yabancı İçeceklerde Yine Ücretli Olarak Sunulmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

 

Çocuk

Çocuk Havuzu Bulunmaktadır.

Not

Evcil Havyan Kabul Edilmemektedir.

Konaklama

YARIM PANSIYON

07:30-10:00 Sabah Kahvaltı
19:00-21:00  Akşam Yemeği
Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Haricindeki Tüm Yiyecek ve İçecekler Ücretlidir.

Kış Sezonu
Konaklama

Tesis kış döneminde YARIM PANSİYON konseptinde hizmet vermektedir.. Kış döneminde tesislerin hediyelik eşya dükkanları, açık havuzları, su sporları, plaj vb benzeri genel kullanım alanları mevsim şartlarına göre kapanmakta, yada geçici süreyle hizmet vermemektedir. Yemek saatleri mevsimsel olarak değişiklikler gösterebilmektedir.

Genel