Erken Rezervasyon Nedir ?

Yaz döneminde yapmayı planladığınız tatil için sezon açılmadan önce cazip taksit seçenekleri ve indirimli fiyatlar ile yapılan rezervasyona Erken Rezervasyon denir. Erkenotelrezervasyonlari.com her sene Erken Rezervasyon döneminde taksitli ve indirimli fiyat seçenekleriyle online rezervasyon kampanyaları sunar. Erken Rezervasyon 2016 Otelleri sayfamızda indirim ve kolay ödeme imkanları sunulan otel ve tesislerimize göz atabilir, hızlı ve güvenli online rezervasyon imkanıyla önceden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Otelleri nasıl avantajlar sunuyor ?

Yaz tatiliniz için erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırarak istediğiniz oda tipinde %50’ye varan indirimden yararlanabilir, 9 taksit kolaylığı ve indirimli fiyatlarla istediğiniz tarihlerde yer ayırtabilirsiniz.

İptal&İade Hizmetinizden Nasıl Faydalanabilirim?

Yaz tatiliniz için çok önceden erken rezervasyon yaptırmış olacaksınız. “Ya bir aksilik olursa ve gidemezsem” ya da “Tarih değişikliği yapmam gerekirse ne olacak?” gibi endişeler yaşayabilirsiniz.

Erkenotelrezervasyonlari.com size gönül rahatlığıyla rezervasyon yaptırmanız için seçenekler sunuyor.

Tarih değişikliği yapmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Erken rezervasyon işleminizi yaptırdığınız satış ofisimizi arayarak tarih değişikliği yapmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde işleminiz kolaylıkla gerçekleştirilecektir.

Erken Rezervasyon hangi şehir ve otellerde geçerlidir ?

Erken rezervasyon Ege ve Akdeniz bölgelerinde yaz sezonu erken rezervasyon kampanyasına dahil olan bütün otel ve tesislerde ve Kıbrıs erken rezervasyon otellerinde geçerlidir. Erkenotelrezervasyonları.com en iyi fiyat garantisiyle sizlere ekonomik ve kaliteli oteller sunar.