Tesis

Tesiste 2 Adet Açık Havuz, 2 Adet Kapalı Havuz, A La Carte Restaurant, Uluslararası Anımasyon, Gunduz Gece Anımasyon, Wellness Center, Turk Hamamı, Buhar Hamamı, Sauna, Fıtness Center, Masaj, Butık, Market, Doktor, Kuafor, Çamaşırhane Hizmetleri Sunulmaktadır.

Oda

Tesiste 138 Oda Kara Manzara, 28 Denız Manzara, 60 Aıle Odası, 16 Havuz Cıkıslı Oda, 14 Suıt Oda Olmak Uzere Toplam 256 Oda Bulunmaktadır. Odalarda Saç Kurutma Makinası, Telefon(Ücretli), Mınıbar (Ücretli), Tv, Balkon, Duş, Oda Servısı(Ücretli), Çay Kahve Setup, Klima, Emanet Kasa Hızmetlerı Sunulmaktadır, Oda Temızlıgı Ve Havlu Temızliği Hergun Yapılmaktadır.

Swım Up Odalarda;
Girişte Meyve Sepeti ve Şarap İkramı
Bluetooht Hoparlör
Dvd Player
5 Gece ve Üstü Konaklamalarda Oda Terasında Romantik Akşam Yemeği

Hizmetleri Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

Havuz & Plaj

Tesıste 2 Adet Acık Havuz, 2 Adet Kapalı Havuz, Kendısıne Ait Özel Kum Plajı Bulunmaktadır. Havuzda Ve Plajda Şezlong, Şemsiye, Minder Hizmetleri Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

Spor Animasyon Aktivite

Tesiste Uluslararası Gunduz-Gece Full Anımasyon, Fıtness Center, Sauna, Buhar Odası, Turk Hamamı, Tenis, Masa Tenisi, Plaj Voleybol, Basketbol, Bilardo Hızmetleri Sunulmaktadır.

Ücretli Aktiviteler

Tesıste Spa Center, Masaj, Çamaşırhane Hızmetleri, Doktor, Market, Butık, Kuaför, Jakuzı, Buhar Hamamı, Tenıs Isıklandırma, Bilardo, Oyun Odası Hizmetleri Ücretli Olarak Sunulmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Tesıste Anımasyon, Sauna, Fıtness Center, Tenıs, Tenıs Ekıpmanı, Masa Tenısı, Basketbol Hızmetlerı Ucretsız Olarak Sunulmaktadır.

Çocuk

Tesıste Çocuk Klubu(4-12 Yaş), Cocuk Havuzu, Bebek Bakıcısı, Çocuk Parkı Bulunmaktadır.

Not

Evcil Hayvan Kabul Edilmemektedir.

Konaklama

HERSEY DAHIL
07:00-10:00 Kahvaltı
10:00-11:00 Geç Kahvaltı
11:00-17:00 Krep Ve Gözleme
11:00-17:00 Pastane
12:30-14:30 Öğle Yemeği
13:00-17:00 Snack Restoran
15:00-17:00 Dondurma
19:30-21:30 Akşam Yemeği
24:00-01:00 Gece Snack

A La Carte Restoran
Tesiste Toplam 2 Adet A La Carte Restaurant (DÜnya Mutfakları Ve Steak House) Mevcuttur. Bir Çok Uluslararası Mutfağın Seçme Menülerinden Derlenmiş, Çok Özel Lezzetleri Ücretsiz Olarak Tadabilirsiniz. Steak House A La Carte Restaurant 7 Günlük Konaklama Süresince  Bir Defaya Mahsus Olarak Rezervasyon Yapılmak Suretiyle Ücretsiz Olarak Yararlanabilirsiniz.

BARLAR
Pool Bar
Lobby Bar
Beach Bar(Ücretli)

VİTAMIN BAR
Snack Bar
Tünel bar

Genel