Konum Bilgisi

UÇAK ULAŞIM Milas Bodrum Havalimanı: 50 Km                   Bodrum Şehir Merkezi : 18 Km

Tesis

Liv Otel 9000m² alan üzerine kuruludur. Tesiste Açık Kapalı Restaurant Alanı, Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, A’la Carte Restaurant, Tenis Sahası, Hamam Sauna, Fitness Center Otopark Alanı Mevcuttur.

Oda

Tesiste 48 Standart Oda, 6 Delüks Oda ve 6 Aile Suiti Olmak Üzere Tümü Balkonlu Toplam 60 Oda Bulunmaktadır. Odalarda Merkezi
Klima, Tv , Uydu, Wifi , Telefon, Wc, Duş, Saç Kurutma Makınesı , Kasa, Minibar , Duman Dedektörü, Balkon Bulunmaktadır.

Havuz & Plaj

Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu Bulunmaktadır. 100 mt. uzunluğunda özel kum plaj, Plajda ve Şezlong, Şemsiye, Minder Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

Spor Animasyon Aktivite

Motorlu Motorsuz Su Sporları, Tenis Kortu, Masa Tenisi, Fitness Center Bulunmaktadır.

Ücretli Aktiviteler

A’la Carte Restaurant Kullanımı (Rezervasyonlu),Taze Sıkılmış Meyve Suları, Konsept Dışındakı Yemekler, Doktor, Bebek Bakıcısı, Kuaför, Motorlu, Motorsuz Su Sporları, Tenis Sahası Işıklandırması ve Ekipmanları, Barlar Ücretli Olarak Hizmet Vermektedir.

Ücretsiz Aktiviteler

Tenis Sahası, Hamam ,Sauna, Fitness Center, Otopark,Yemek Saatlerinde Sınırsız Çay,Kahve ve Su, Beş Çayı Saatinde Kurabiye ve Çay Servisi Ücretsiz Olarak Hizmet Vermektedir.

Çocuk

Çocuk Havuzu Mevcuttur.

Not

Evcil Hayvan Kabul Edilmez..

Konaklama

TAM PANSIYON
07:30-10:30 Sabah Kahvaltısı
12:30-14:00 Öğle Yemeği
19:30-21:30 Akşam Yemeği

Genel

Odalar

Havuz&Plaj

Restaurant